19.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

ŞİRKET PROFİLİ

0(532) 505 62 74 - 0(553) 498 72 50

Şirket Profili

Şirketimiz Hakkında

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat, asansörlü evden eve nakliyat sistemi, bayan elemanı, ücretsiz ekspertizi, zamanlaması, sigortası ile 1986'dan beri sektöründe lider olmuş bir firmadır.

Firmamız 1986 yılında kurulmuş olup bu süre içerisinde içerik olarak değerli eşya nakli, mobilya nakli, büro, fabrika, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığında hizmet vermiş ve konusunda taşımacılık sektöründe belli bir trende ulaşmıştır.

Eczacıoğlu Nakliyat, ofis, büro, fabrika ve evden eve taşımacılık konusunda anahtar teslim şeklinde hizmet vermektedir.

Eczacıoğlu Nakliyat, dostluğu ve kişiliği ön planda tutmuş, para konusu önem arzetmemiş ve kaliteyi yakalamış bir şirkettir. "Eşyanız ve siz bizim için önemlisiniz" sloganı ile yeni dünyanın milenyum buluşmasında hizmet vermeye uzman kadrosuyla birlikte devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ISO 9001 belgesine sahip şirketimiz asansörlü evden eve nakliyat ile müşterilerine sorunsuz nakliyatı sunan, bayan eleman gibi, nakliyat sektöründe ilklere imza atmayı kendine ilke edinmiştir.

Ayrıca taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz ve zamanlamamız ile her işimize profesyonel yaklaşırız. Sözde değil, gerçek anlamda eşyalarınız taşınma esnasında sigortalanır.

Eczacıoğlu Nakliyat ayrıcalığı ile evinizin sorunsuz taşınmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken bize telefon, email yada faks yoluyla ulaşıp arkanıza yaslanmanız. Eczacıoğlu Nakliyat, tüm müşterilerine sorunsuz ve kaliteli taşınmalar diler...

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

www.eczacioglunakliyat.com.tr ©