19.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

KARGO PARÇA EŞYA TAŞIMA

0(532) 505 62 74 - 0(553) 498 72 50

Kargo Parça Eşya Taşıma

Kargo Parça Eşya Taşıma

Bir takım parça eşyalar vardır ki çok hassas ve narindir. Parça eşya taşımacılığı konusunda kendini kanıtlamış bir firma olarak tüm Türkiye geneline en hesaplı fiyatlarla ve profesyonel taşımacılık araçlarımız ile hizmet vermekteyiz. Türkiye yurt geneline içerisinde şehir, köy, kasaba demeden her türlü parça eşyanın transferini yapmaktayız. Parça eşyalarınıza yapmış olduğumuz sigorta ile eşyalarınızın istediği yere sorunsuz bir şekilde nakliyesini gerçekleştirmekteyiz.

Parça eşya grubuna giren eşyalar nelerdir? Öğrenci ev eşyası, bekar eşyası, çeyiz eşyası, ofis tipi eşyalar, yazlık eşyalar, evinizde kullanmamış olduğunuz ama birine vermek zorunda olduğunuz bir takım eşya grubudur. Bu tip eşyalarınız var ise istediğiniz yere ulaşımını en iyi düzeyde sağlamaktayız.

Parça eşya nakliyesi öncesi ücretsiz eksperimiz eşyanızın bulunduğu yere gelerek, eşyalarınızı inceler. Yapılan inceleme ile taşıma programı hazırlanır ve bir miktar kaparo alındıktan sonra eşyalarınızın nakliyesi yapılır. Her eşya grubu şirketimiz ile taşınmadan önce muhakkak ambalajlama ve demonte uygulamasından geçer. Böylece her bir eşya parçası zarar görmeden taşınması yapılır.

Parça tipi eşyalarınız aynı zamanda kargo firmaları da taşımacılığı yapmaktadır ama kargo firmaları eşyanın maddi değerinden çok daha üstüne fiyat vererek pahalı bir hizmet vermektedir. Araçlarımızda bir kamyonu doldurmayacak tipte bir eşyanız var ise parça eşya taşımacılığı hizmeti tam size göre tasarlanmış bir hizmettir.

Parça eşya taşımacılığı hizmeti almadan önce firmamızdan muhakkak fiyat almanızı öneriyoruz. İletişim bilgilerimiz sayfamıza girerek hizmetimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

www.eczacioglunakliyat.com.tr ©