19.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

KAMU KURUM TAŞIMACILIĞI

0(532) 505 62 74 - 0(553) 498 72 50

Kamu Kurum Taşımacılığı

Kamu Kurum Taşımacılığı

Kamu kurum taşımacılığı özen ve hassasiyet gerektiren, doğru bir iş organizasyon yapısı oluşturularak sağlanması gereken bir hizmet alanıdır. Eczacıoğlu evden eve nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize deneyimli personellerimiz ve son model nakliyat araçlarımız ile belediye kurumları, ofisler, şirket binaları, alışveriş merkezleri, market, hastane, eczane, okul gibi alanların nakliyat hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kamu ve özel sektörde bulunan taşımacılıkta gerekli özen ve hassasiyeti göstermek gerekir. Bunun için firmamızı aradığınızda ücretsiz olarak sunmuş olduğumuz eksperimiz bulunduğunuz kamu kurumunuza gelir ve taşınacak olan eşyaları inceler. Yapılan inceleme ile kaç personel görev alacağı, hangi miktarda araçların taşıma yapacağı, ne türde ambalaj malzemesi kullanılacağı, hangi ekipman da taşıyıcı araçların gelmesi gerektiğini belirler.

Önceden yapılan iş organizasyon yapısı ile her hangi bir karmaşıklığa karşı önceden tedbir alınır, verilecek hizmetin kusursuz geçmesi planlanır. Eksperimiz müşterimize taşıma hizmeti hakkında detaylı bilgi aktardıktan sonra eğer anlaşma sağlanır ise eşyalar taşınmadan önce sigorta altına alınır ve müşterimizin belirtmiş olduğu tarihte nakliyat hizmetimiz gerçekleştirilir.

Firmamız tarafından taşınacak olan eşyaların her biri ambalajcı elemanlardan, demonte görecek eşyalarınız usta marangozlar tarafından sağlanır. İyi bir ambalaj ve demonte gören eşyalar alındığı yerden ve götürülmesi gereken yere sorunsuz transferi yapılır. Araçlarımızın hepsi kapalı çelik kasa nakliye araçlarıdır. 3+1 – 4+1 ev eşyasını rahatlıkla alabilen araçlardır.

Kamu kurum taşımacılık hizmeti almadan önce firmamızı arayıp teklif vermeyi unutmayınız. En hesaplı ücretler ile kamu kurum nakliye hizmetleriniz yapılır.

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

www.eczacioglunakliyat.com.tr ©