19.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

EV EŞYA DEPOLAMA

0(532) 505 62 74 - 0(553) 498 72 50

Eşya Depolama

Ev Eşya Depolama

Akıllı Eşya Depolama eşyalarınızın güvenilir, temiz ve profesyonel olarak saklanmasına yarayan ve kişiye özel kiralık depo olması sebebiyle sadece kullanıcıya ait olan depolama sistemidir.

Firmamız 2010 yılından itibaren profesyonel depolama sistemine geçmiştir. Bu sistem depoları kapınıza kadar getirmektedir. Kapalı ahşap konteynerlar içerisinde eşyalarınızı muhafaza ediyoruz. Depoların ahşap konteynerlardan oluşması eşyalarınızın sakalama alanında hava alış verişi yapmasına da olanak sağlar.

İster ofis eşyalarınızı ister kurum isterseniz de ev eşyalarınızı kiralık depo alanında saklayabilirsiniz. Eşya deposu alanına giren muhtelif malzemeleriniz konteyner başına depo sigortası ile sigortalanır.

Ankara'da profesyonel ve kurumsal bir depolama alanı tercih ediyorsanız akıllı depo sistemi sizler için çözüm noktasıdır. Evinizde bulunan fazla eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

Konteynerlar 7m3 yoğunluğundadır. Konteynerların yüksekliği 2.25 - genişliği 2,25 - eni 1,50 metredir.

Depolama alanı profesyonel İlaçlama firması tarafından 15 günde bir kemirgenler ve haşeratlar için depomuz ilaçlanarak hijyenik bir ortamda eşyalarınızın güvenle depolanması sağlanmaktadır.

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

www.eczacioglunakliyat.com.tr ©