19.Yıllık Deneyim ve Tecrübe

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

0(532) 505 62 74 - 0(553) 498 72 50

Asansörlü Nakliyat

Asansörlü Taşımacılık

Eczacıoğlu evden eve nakliyat olarak Ankara’da asansörlü nakliyat araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Asansörlü nakliyat araçlarımız 29metre yüksekliğe kadar yükselmektedir. Nakliyat araçlarımız ile eşyalarınız hasar görme olasılığı en aza inmiş olmaktadır.

Yük asansörlerimiz sayesinde bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımız istenildiği taktirde İstanbul ve Ankara başta olmak üzere kiraya verilmektedir.

Kiralama İşlemleri ve tüm nakliyat, eşya depolama ve parça eşya taşıma hizmetleri için bizimle irtibata geçiniz.

Ankara’da hizmet verdiğimiz asansörlü nakliyat işlemlerinden evden eve nakliyat firmaları da yararlanabilmektedir. Bunun için yapmaları gereken bizimle irtibata geçip Asansörlü nakliyat araçlarının kiralama hizmetinizden yararlanmak istiyorum demeleri yeterlidir.

Ankara ve başta olmak üzere asansörlü araçlarını Türkiye genelinde kiraya vermektedir. Araçlarımız 15. kata kadar çıkmaktadır. Asansörlü nakliyat araçlarımızı kiralama süreleri ; saatlik, günlük ve aylık olmak üzere kiraya verilmektedir. Evden eve nakliyat araçlarımız içerisinde 2 tona kadar yükü kaldırma özelliği bulunan liftli kamyonlarımızda mevcuttur.

Eczacıoğlu evden eve, Asansörlü Nakliyat yılların vermiş olduğu bilgi birikimi, tecrübe, güler yüzlü hizmet kaliteli nakliyat ve hizmet anlayışı ile 1980 yılından berri Ankara merkezli nakliyat firması olarak yanınızdayız...

Eczacıoğlu Evden Eve Nakliyat Tic. Ltd. Şti.

www.eczacioglunakliyat.com.tr ©